در حال بارگذاری ...
با همراهی هوتن شکیبا، ژاله صامتی و سعید چنگیزیان؛

"هوش پشه ای" به تالار هنر میرود

نمایش "هوش پشه ای" نوشته و کارگردانی سامان کرمی از ۳ اسفند ساعت ۱۹ به تالار هنر میاید.

به گزارش روابط عمومی تالار هنر، نمایش "هوش پشه ای " ماجرای پسری را نشان می دهد که در خانه تنهاست و وابستگی شدیدی به اینترنت و فضای مجازی دارد و از ارتباطات اجتماعی و عواطف انسانی دوری می کند. پسر سعی می کند مشکلات واقعی و حتی ساده در زندگی را با استفاده از اطلاعات موتور جستجوگر و هوش مصنوعی حل کند اما...

این نمایش نوشته و کارگردانی سامان کرمی، مشاور کارگردان و مجری طرح مینا گلپایگانی است و با حضور افتخاری سه هنرمند شناخته شده تئاتر هوتن شکیبا، ژاله صامتی و سعید چنگیزیان روی صحنه میرود. هوتن شکیبا در این نمایش صدای هوش مصنوعی را بر عهده دارد. ژاله صامتی و سعید چنگیزیان نیز در تماس تصویری حضور دارند.

بازیگران این نمایش به ترتیب حروف الفبا، الهه اصغری، علی بیگی، فائزه صدر، نفیسه فتحی و بازیگران نوجوان نیز یاسین وطن خواه، برسام نوری اسکویی هستند.

طراحی صحنه این نمایش را مجتبی مهدی ، آهنگسازی را حسین شعاعی، طراحی جلوه های بصری و نوری را ولی ثقفی، طراحی نور را حسین اکبری، طراحی لباس را نسیم ملکی، طراحی گریم را حسین تبریزی، بادی پرکاشن را کیمیا مظفری، دستیاری کارگردان و برنامه ریزی را کیمیا مظفری، گروه کارگردانی اکرم فرهی، نرگس پروانیا و سپیده شریعت مقدم، عکاسی و ساخت تیزر را کیانوش سلطانی متین، ساخت موشن و تصاویر ویدئویی را متین بهشتی، مسعود بهشتی، بهار صلواتچی و علی باوفا و طراحی پوستر و بروشور را کیانوش سلطانی متین بر عهده دارند.

فروش این نمایش از طریق سایت تیوال و سایت گیشه تئاتر انجام خواهد شد.
نظرات کاربران