در حال بارگذاری ...

افتتاح «بزرگترین شهربازی دنیا» در تالار هنر

روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ دی ماه، «بزرگترین شهربازی دنیا» به نویسندگی و کارگردانی داوود ‌زارع در تالار هنر نمایشنامه خوانی شد.

کیان فراهانی (۸ سال و ۵ ماه)، آیلین غریبی (۹ سال و یک ماه)، باران شعبانی (۹ سال و یک ماه)، ‌آویتا حیدری (۹ سال و ۳ماه)، بنیتا حیدری (۹ سال و ۳ ماه)، ثنا رنگساز (۹ سال و ۷ ماه)، امیرعلی ترکمن (۱۰ سال و ۱ ماه)، آناهیتا شیدا (۱۰ سال و 4 ماه)، محمدطاها موسوی (۱۰ سال و ۸ ماه) و ملیسا رجایی (۱۱ سال) نقش ­خوانی این نمایش را بر عهده داشتند.

سایر عوامل این نمایشنامه­ خوانی عبارت بودند از:

مشاور نویسنده و اشعار متن: نرگس ‌اصغری، دستیار کارگردان: زهرا بخشنده، دستیار صحنه: اعظم سادات سیادت، منشی صحنه: ریحانه زارع، طراح پوستر: محمود ‌کریمی، طراح گریم: لیلا پریشان، حسین تبریزی، عکاس: فاطمه سادات حسینی، انتخاب موسیقی: داوود ‌زارع، صدابردار: مهدی ‌حنفی، نور: کیوان ضیاپور، مجری طرح و روابط عمومی: آموزشگاه ‌بازیگری ‌و ‌موسسه ‌هنرهای ‌نمایشی ‌توانش.

در خلاصه داستان نمایش «بزرگترین شهربازی دنیا» آمده ­است: «در یک باغ بزرگ که قرار بوده در آن با حفظ محیط زیست زیبای آن و آسیب نرساندن به تمامی موجودات زندۀ آن یک شهربازی بزرگ برای بچه ­ها ساخته شود، اتفاقات دیگری می­افتد. آدم بزرگ­ها تصمیم خود را عوض کرده ­اند...»

این نمایشنامه­ خوانی را کودکان اجرا کرده و تمام نقش­ ها از جمله بزرگترها، حیوانات و پرندگان باغ را می­ خواندند. آنها نقش خودشان را هم بازی می­ کردند.

مخاطب این نمایش که روزهای 29 و 30 دی 1401 ساعت 15:30 در تالار هنر اجرا شد، کودک، نوجوان و خانواده­ ها بودند.
نظرات کاربران