در حال بارگذاری ...
 • دوره اجراهای جدید در تالار هنر

  «پر پر، سی مرغ پر» و «عمو پامبل» در تالار هنر روی صحنه خواهند رفت

  «پر پر، سی مرغ پر» به سوی صحنه تالار هنر پر می کشد و «عمو پامبل» آرزوهای کودکان را برآورده می کند.

  به گزارش روابط عمومی تالار هنر؛ نمایش "عمو پامبل" که نوشته محسن ایمانخانی و اکرم اصغری است و مهدی قلعه آن را برای گروه سنی کودکان کارگردانی کرده است هر روز بجز شنبه­ ها در ساعت 18 میزبان خانواده­ ها است.

  در این نمایش اپیزودیک که اقتباسی از داستانهای کودکانه­ ای از جمله پینوکیو و سیندرلا است مجتبی کاظمی، علی بیک محمدی، عطا مقیمی، رسول قنبری، بهروز مهرعلیان، دریا مرادی دشت، راضیه رفیع زاده، آرزو صدری و مهدی قلعه به ایفای نقش می­ پردازند.

  طراحان این نمایش عبارتند از: طراح صحنه علی باقری، طراح عروسک زهرا مریدی و طراح لباس مینا غفاری. علی حسین­زاده نیز آهنگسازی این اثر را بر عهده دارد.

   

  نمایش "پر پر، سی­مرغ پر" که نوشته بهرام جلالی پور است و رضا عبدالعلی زاده آن را برای گروه سنی نوجوانان کارگردانی کرده هر روز غیر از شنبه ها در ساعت  19.20 میزبان خانواده­ ها است.

  در این نمایش که برگرفته از منطق الطیر عطار نیشابوری است و کاری از گروه هنری ره آورد محسوب می شود بیتا بشیری، پویا پیروز رام، سعید تاجیک، لیلی حسینی، راشین رضایی، علی شجاعی، نرگس صفامنش، محسن قمصری، شادی کارآئین، مهدیه محرابیان، فریبا سرتاض، محمدعلی مهران پور، حسین نصری و الهام یگانی ایفای نقش می­ کنند.

  طراحی صحنه این نمایش را سینا ییلاق بیگی انجام داده و دستیار طراح صحنه نیز لیلا طاهری است. ساخت و نصب دکور بر عهده سامان قوچانی، جهانگیر مافی و حمید شریفات بوده و سوسن شریعتی نیز طراحی حرکت این اثر را بر عهده دارد. کیوان ضیائی طراح نور، رضا عبدالعلی زاده و سوسن شریعتی طراحی لباس را انجام داده اند و پریسا قاسمی دوخت لباس را بر عهده دارد. طراحی و اجرای گریم این نمایش نیز توسط حسین تبریزی و لیلا پریشان انجام می شود. طراحی پوستر و بروشور نیز بر عهده کیانا عبدالعلی زاده است.

  در گروه کارگردانی مریم علیخانی دستیار اول کارگردان و منشی صحنه، کتایون عبدالعلی زاده دستیار دوم کارگردان، محمدعلی مهران پور مدیر صحنه، علی شجاعی و صبور شریفی دستیاران صحنه هستند.

  انتخاب موسیقی این اثر نمایشی را سوسن شریعتی و افکت و ادیت موسیقی را فرید نوایی برعهده دارند.

  روابط عمومی این نمایش زهرا شایان فر، عکاس بهروز خانی و آرش جلال آذر و ساخت تیزر و انیمیشن را مهران گل محمدی بر عهده دارند.

  نمایش­های "عمو پامبل" و "پر پر، سی­مرغ پر" در دی و بهمن 97 در تالار هنر واقع در میدان هفت تیر مفتح جنوبی بعد از ورزشگاه شیرودی خیابان ورزنده برای مخاطب کودک و نوجوان به روی صحنه می­ رود.
  نظرات کاربران